!UWAGA!
Forum zostało PRZENIESIONE pod nowy adres forum.bezpieka.org
gdzie nadal będziemy kontynuować support dla umierającego systemu Backtrack oraz otwieramy wsparcie dla następcy: Kali Linux. CAŁA ZAWARTOŚĆ FORUM ZOSTAŁA PRZENIESIONA.
Portal Bezpieczna Sieć - Forum komputerowe, Informatyka śledcza, bezpieczeństwo, backtrack, kali - Kali Linux Polska Edycja - Polska Edycja Backtrack - Poradnik dla gracza - Praca oparta na wiedzy i edukacji - Seriws Laptopów Katowice - Sklep Komputerowy Katowice - Odzyskiwanie Danych Katowice - Parking BETA przy lotnisku Pyrzowice - miejsce Run w sieci - Prawda o promocjach ,informatyka, ceny, ekonomia, ekologia, filozofia - Prawda na tematy informatyki, ekonomii, ekologii - Wróżka, Poezja - eMono-cykl, SegWay, AirWheel, SoloWheel  
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Horizon Maxi 12 dBi - opinie?
strasko Offline
Nowy
**

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Horizon Maxi 12 dBi - opinie?
Witam

Na moim osiedlu jest dosc duzo sieci Wifi. Myslalem o zakupie anteny aby się pobawić. Znajomy polecil mi Horizon Maxi 12dBi.
Twierdzi ze jest Genialna do nasluchu sieci oraz rownie dobrze sprawuje sie przy polaczeniach (wg jego badan zasieg do 2km, co mi wystarczy).
Cena w granicach 130-150zl, oczywiscie mowa o Nowej, gdyz taka mnie interesuje.

Czy uzywaliscie tej anteny?

Doskonałe Zdrowie 24

03-23-2013 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bysiek Offline
Znawca WiFi

Liczba postów: 410
Reputacja: 7
RE: Horizon Maxi 12 dBi - opinie?
To jedna z najlepszych anten do... Smile Jest polecana na tym Forum. Nikt się na nią nie skarżył. Jedyny powiedzmy... minusik to taki, że musisz sobie wycelować w okienko i zrobić/dokupić jakiś uchwyt/stojak, bo antena jest kierunkowa.

Reaver - mój ulubiony program...

03-23-2013 21:04
Bysiek Offline
Znawca WiFi

Liczba postów: 410
Reputacja: 7
Sorry, pomyłka. To nie ta antena. Pomyliło mi się z panelem Tetra 12dBi, który jest kierunkowy. Wszystko jest tak samo, jak pisałem wcześniej, tylko że Horizon jest dookólny i ma uchwyt na balkon. Smile

Reaver - mój ulubiony program...

03-24-2013 5:17
Tommy Offline
Autor

Liczba postów: -9,999
Reputacja: 49
Horizon jest niezły ale... bardzo wąski w pionie.

Najlepsze karty do wardrivingu: ALFA, TP-Link, Techniclan.
ALFA AWUS036NHA
ALFA AWUS036NH
ALFA AWUS036Hv2

Wysokiej jakości zestawy komputerowe dla gracz i firm. Zawsze w dobrej cenie.

03-24-2013 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal Bezpieczna Sieć - Forum komputerowe, Informatyka śledcza, bezpieczeństwo, backtrack, kali - Kali Linux Polska Edycja - Polska Edycja Backtrack - Poradnik dla gracza - Praca oparta na wiedzy i edukacji - Seriws Laptopów Katowice - Sklep Komputerowy Katowice - Odzyskiwanie Danych Katowice - Parking BETA przy lotnisku Pyrzowice - miejsce Run w sieci - Prawda o promocjach ,informatyka, ceny, ekonomia, ekologia, filozofia - Prawda na tematy informatyki, ekonomii, ekologii - Wróżka, Poezja - eMono-cykl, SegWay, AirWheel, SoloWheel stat4u