!UWAGA!
Forum zostało PRZENIESIONE pod nowy adres forum.bezpieka.org
gdzie nadal będziemy kontynuować support dla umierającego systemu Backtrack oraz otwieramy wsparcie dla następcy: Kali Linux. CAŁA ZAWARTOŚĆ FORUM ZOSTAŁA PRZENIESIONA.
Portal Bezpieczna Sieć - Forum komputerowe, Informatyka śledcza, bezpieczeństwo, backtrack, kali - Kali Linux Polska Edycja - Polska Edycja Backtrack - Poradnik dla gracza - Praca oparta na wiedzy i edukacji - Seriws Laptopów Katowice - Sklep Komputerowy Katowice - Odzyskiwanie Danych Katowice - Parking BETA przy lotnisku Pyrzowice - miejsce Run w sieci - Prawda o promocjach ,informatyka, ceny, ekonomia, ekologia, filozofia - Prawda na tematy informatyki, ekonomii, ekologii - Wróżka, Poezja - eMono-cykl, SegWay, AirWheel, SoloWheel  
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kartę i antenę wybrać?
Radi Offline
Nowy
**

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Jaką kartę i antenę wybrać?
Witam,

może ktoś mi doradzi jaki zestaw wybrać. Jestem marynarzem wiec musi być coś konkretnego. Ostatnio miałem Alfe AWUS036NH 1000mW i antenę panelową 19 dbi, Całkiem nieźle sobie radził ten zestaw ale wydaje mi się karta miała trochę słaba czułość. Wracałem po kilku miesiącach z kontraktu i sprzedałem ten zestaw. I teraz szukam czegoś lepszego ale za bardzo nie wiem co wybrać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-22-2013 21:07 przez K13.)
03-22-2013 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bysiek Offline
Znawca WiFi

Liczba postów: 410
Reputacja: 7
RE: Jaką karte i antene????
To jest dla Ciebie:
http://backtrack.pl/forum/Thread-Antena-dla-marynarza

Oraz to:
http://backtrack.pl/wiki/doku.php?id=pl:cards

Reaver - mój ulubiony program...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-22-2013 20:52 przez Bysiek.)
03-22-2013 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tester Offline
Tester górnych lotów

Liczba postów: 95
Reputacja: 0
RE: Jaką kartę i antenę wybrać?
AWUS036NHA + Elboxrf TetraAnt Panel 19dBi
Chyba że do połączeń to:
Ubiquity Bullet M2 HP
03-23-2013 0:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal Bezpieczna Sieć - Forum komputerowe, Informatyka śledcza, bezpieczeństwo, backtrack, kali - Kali Linux Polska Edycja - Polska Edycja Backtrack - Poradnik dla gracza - Praca oparta na wiedzy i edukacji - Seriws Laptopów Katowice - Sklep Komputerowy Katowice - Odzyskiwanie Danych Katowice - Parking BETA przy lotnisku Pyrzowice - miejsce Run w sieci - Prawda o promocjach ,informatyka, ceny, ekonomia, ekologia, filozofia - Prawda na tematy informatyki, ekonomii, ekologii - Wróżka, Poezja - eMono-cykl, SegWay, AirWheel, SoloWheel stat4u